Emmedeklubi külastas Peetrimõisa Villat.

Apr28

Emmedeklubi külastas Peetrimõisa Villat.

UUDISED 0 comments

„Otsid rahu ja vaikust või hoopis mõnusat hubast kohta kus oma sõpradega tervist turgutada? Sellisel juhul sobib sulle ideaalselt Peetrimõisa Villa privaatne SPA. Eemal argimuredest ja linnakärast on Peetrimõisa Villa SPA ideaalne kohta enda väljalülitamiseks ja patareide laadimiseks.“

Kevadpühade nädalal oli meil võimalus külastada Peetrimõisa Villat, kes meid lahkesti vastu võttis. Uksel tervitas meid pererahvas, kes võlusid meid oma särasilmse ja lahke olekuga. Oleksime astunud justkui oma vanemate koju, kuhu meid alati oodatakse.

Sooja vastuvõtuga juhatati meid meie peretuppa, mis oli mõnusalt soe, suur ja avar. Peretoas on ruumi neljale inimesele(kaheinimesevoodi+ kaks üheinimese voodit). Lisaks tasuta wifi, mis on minu jaoks oluline. Lapsed said oma lemmik multikaid vaadata ja mina sain blogipostitusi kirjutada.

Kui olime ennast lahti pakkinud, oli meil võimalus minna sauna lõõgastuma. Saunaruum on privaatne, kus saime olla vaid oma perega. Ruumis oli lisaks suur massaaživann, mis lastele väga meeldis. Neid oli seal hiljem väga raske välja saada. See tunnike, mis me saunas ja vannis veetsime, oli väga lõõgastav. Lapsed olid ka palju rahulikumad.
Peale saunas ja vannis mõnulemist suundusime õhutusöögile. Sööki oodates oli võimalus tutvuda villa interjööriga, mis oli nii soe ja hubane. Lastele jäi kohe silma suur akvaarium värviliste kalakestega. Vanem poeg leidis üles ka oma multikakangelase Nemo, kelle nägemine nii palju rõõmu valmistas. Lisaks näitas tädi talle väikest krabi, kellest terve õhtu räägiti.

Õhtusöök oli imemaitsev! Oleme käinud nii mõneski kohas, kuid nii hästi maitsestatud toite leiab vähestest. Kiidame kokka! Kõht sai mõnusalt täis !

Peale õhtusööki suundusime tuppa, kus sättisime unenäomaailma. Pole ammu nii hästi välja puhanud, kui nüüd. Lapsed magasid justkui väikesed mõmmikud magusat talveund. Hommikul ärkasime väljapuhanult, olime reipad ja säravad.

Hommikulauda suundusime hea tujuga, kus ootas meid eest korralik valik head ja paremat. Kevadpühade algust tähistasime perekondliku munakoksimisega ja rõõmsa jutuvadinaga.
Kui hommikukohv joodud, pakkisime asjad ja suundusime taas teele…

Aitäh Teile, Peetrimõisa Villa pererahvas!

Meil oli Teie juures ülimalt tore ja lõõgastav perekondlik puhkus! 🙂

Lugejatele soovitan kõigil jälgida Peetrimõisa kodulehekülje ja facebooki lehte, kuna neil on toimub vahvaid üritusi ning lisaks jagavaid häid pakkumisi.
Meie pere soovitab Peetrimõisa Villat kõigile 🙂

ALLIKAS EMMEDEKLUBI

Leave a Reply