MASSAAŽID

Klassikaline massaaž


Hind 47 €/ 50 min

Loe klassikalise massaaži kohta.

 • on kehalist ja vaimset seisundit mõjutav protseduur, mis mõjub rahustavalt ja valuvaigistavalt.
 • parandab ainevahetust, tõstab lihaste töövõimet ning on tuntuim stressileevendus- ja pingemaandusviis.
 • avaldab mõju kogu organismile, vaatamata sellele, kas tegeldakse ühe piirkonna või kogu kehaga – ulatus määrab toime intensiivsuse. Naha, naha aluskoe, lihaste ja sidekoe masseerimine ärritab suurt hulka närvilõpmeid nahas ja siseelundeis, lükates käima “sisemise kombinaadi” keerulised protsessid.
 • Massaaži mõjul moodustuvad kudedes hormoonilaadsed ained, mis sooni laiendades ja verevoolu kiirendades suurendavad ringluses oleva vere hulka. Seepärast saavad koed rohkem hapnikku, toit- ja keemiliselt aktiivseid aineid.
 • MassLümfivool kiireneb, aidates väljutada rakkudevahelist vedelikku, ainevahetuse jääkaineid ja haigusetekitajaid, selle tulemusena tursed vähenevad ja organism puhastub.

Massaaž ei ole soovitatav:

 • kui on kasvajakahtlus või diagnoositud hea- või pahaloomuline kasvaja. Kasvajarakkude levimise ja vähirakkude kasvu stimuleerimise oht on intensiivistunud verevarustuse taustal liiga suur. 
 • Raseduse algstaadiumis.
 • Suurte sünnimärkide, hemangioomide ja nahahaiguste, sealhulgas ägedalt punetava ja mädakorkidega vinnilise naha (akne) korral.
 • Ägedate seljavalude korral.
 • Värskete traumade, luumurdude, rebendite ja põrutuste korral.
 • Palaviku korral.

Tai jalamassaaž (hetkel ei paku)


Hind 34 €/ 60 min

Loe Tai jalamassaaži kohta.

Tai jalamassaaž tugineb peamiste energiate-vesi, maa, õhk ja tuli kasutamisele. Haigused tekivad siis kui need neli elementi ei ole omavahel tasakaalus. Massaaž aitab taastada “suure neliku” …tasakaalu kehas ja stimuleerib kogu keha funktsioone läbi lümfi- ja vereringe. Tai jalamassaaž on väga tõhus ka stressi ja depressiooni korral.

Tai jalamassaaž on tõeline väljapuhkamine ja tervis!

Peetrimõisa Villa pakub Tai jalamassaaž erilisel massaaživoodil, mis muudab kogu protseduuri eriliselt nauditavaks. Lisame massaažiruumi värvivalguse põivärvidena- punane, kollane ja sinine.

Punane.
Alumine ja punane. Asub selgroo lõpus. Temast sõltub füüsilise elu kestvus. Valitseb seksuaalsuse üle. Kui see keskus on tugev, siis inimene on füüsiliselt tugev, kui ei, siis kehvveresus, stress ja vereringehäired.
Kollane.
Päikeseenergia ja jõu keskus. Asub üleval pool naba. Ülesandeks on anda üles poole kehasse oranži. Kui see keskus on tugev, siis inimene on rahulik ja mõtlev, kui ei, siis valitsevad hirmud, eneseusalduse puudumine, pinged.
Sinine.
Side kosmosega. Asetseb kurgu kohal. Temast sõltub kõne, eneseväljendus, loov intellekt, vaimsus. Häirete puhul kurguhaigused, nahalööbed, närvilisus.

Meemassaaž


Hind 36 €/ 60 min.

Loe meemassaaž kohta.

Meemassaaži tehakse esmalt seljale, võib teha ka tervele kehale.
Meemassaaž on efektiivne külmetuse, närvi-, liigesevalude ja stressi puhul. Võib kasutada ka tselluliidi vastase ravi ühe osana. Ei sobi meeallergikutele. Protseduuril kasutatakse naturaalset mett, soovitatav mahetoode.

Meemassaaž mõjub inimesele kahel tasandil – füüsilisel ja energeetilisel.

Füüsilisel tasandil:

parandab vereringlust naha alumistes kudedes ning nende all asuvates lihastes,
annab organismile vajalikke bioaktiivseid aineid ja adsorbeerib toksiinid ning aitab nende väljaviimist organismist,
ergutab lümfisüsteemi ning soodustab naha loomulikku puhastumist. Nahk muutub elastseks ja siidiseks ning pinguldub,
stimuleerib erinevate kudede ja organite toimimist, mille tulemusena paraneb kogu organismi seisund.

Energeetilisel tasandil:

toimib eeskätt eeterkehale, mille korrastamine aitab kaasa füüsilise keha tervenemisele.
Mett kasutatakse “kleepainena”, mille abil eemaldatakse saastunud energiat. Selle tegevuse toimel puhastuvad energiakanalid ning taastub energia vaba kulgemine.

Hawaii massaaž LOMI LOMI (hetkel ei paku)


Hind 38 €/ 60 min.

Loe Hawaii LOMI LOMI kohta.

Hawaii Lomi Lomi on ainulaadsete võtetega massaaž, mis erineb teistest liikidest. Sünkroonsete võtetega kahe käe masaaž hõlmab korraga tervikuna kogu keha ja mõjutab 12 energiakanalit. Vabanemine vanast pingetest väsinud energiast ning toitumine uuenenud energiaga motiveerib su keha ja vaimu leidmaks külluslikku rahu ning harmooniat. Kauged venitused mõjutavad liigeseliikuvust ning kogu keha tervikuna.
Massaaž hõlmab ka kõhupoolt ja rinnaku drenaaži. Lõpeb näo ja pea masaažiga.

Lomi Lomi massaž on eriline kogemus. Selle nimetus Hawaiil on „armastuse vool kätest!“ Andja ja vastuvõtja toimivad koos: aloha kanal avaneb sinus ja laseb sul nautida tasast tänulikkust olemise rõõmus. Tee enesele see armastav kingitus ning su keha on ülimalt tänulik, et valisite just selle massaaži.

Vastunäidustused:

rasked südame-, neeru ja kopsuhaigused,
pahaloomulised kasvajad,
põletikulised haigused,
akkushaigused,
hüübimishäired,
veenilaiendid ja – põletikud.

Aroomimassaaž


Hind 50 €/ 55 min

Loe aroomimassaaži kohta.

Aroomimassaaž on väga vanade traditsioonidega ravimise ja tervendamise kunst, kus kasutatakse taimedest saadud eeterlikke aromaatseid õlisid inimese keha ja meele tervendamiseks. Effekt saavutatakse lõhna ja õli toime kaudu kõigile keha süsteemidele ning õlide imendumisel kudedesse ja vereringesse.
Oskuslik aroomiõlide valik ning aeglased ja silitavad liigutused leevendavad paljusid probleeme, näiteks emotsionaalne ebastabiilsus, unehäired, vererõhu kõikumised, stress, pinges lihased, tselluliit.
Teatud õlidel on üldine toime, samal ajal kui teised on ühenduses kindla organiga. Võib võtta 1-6 tundi aega, kuni eeterlik õli on täielikult kehasse imendunud. Immuunsüsteemi tugevdavad eeterlikud õlid püsivad inimese organismis kuni 72 tundi, noorendades kudesid ja parandades naha elastsust.
Aroomimassaaž on hea pingetest ja stressist vabastaja.

Bars (hetkel ei paku)


Hind 50 €/ 60-90 min

Loe Bars massaaži kohta.

Bars- täielik väljapuhkamine ja uus algus…

Sinu pea peal ja läbi selle jooksevad 32 punkti (barsi),mis hoiavad Sinu mõtete, uskumuste, otsuste, emotsioonide ja vaatenurkade elektromagnetilisi komponente. Nendede energiapunktide puudutamine vabastab sundimatult ja kergelt kõik alateadlikud uskumused ja piirangud mis lahustatakse ning energia hakkab vabalt voolama.
Bars puhastab piirangud meie kehast ja erinevatest eluvaldkondadest nagu raha, vanus, seksuaalsus, tervenemine, rõõm, kurbus, loovus, teadlikkus, kontroll jne.

Barsi seanss on uskumatult jõuduandev ja lõõgastav protsess, mis vabastab piiranguid, et võiksid muutuda. The Bars on aidanud tuhandetel inimestel muuta mitmeid aspekte nii oma kehas kui elus.
…Kogu elu tuleb minuni kergelt, voolavalt ja küllusliku säraga…

Täida vorm ja telli massaaš või küsi infot 434 3000 või kirjuta meile info@peetrimoisavilla.ee

[contact-form-7 id=”184″]