SPA HOOLITSUS

Vesiravivannid


Hinnad alates 18 €

Energiat andev vannihooldus Vitality 15 €

  • Energiat andev vannihooldus Vitality

Regenereeriva toimega elujõudu andev vannihooldus nii kehale kui vaimule. Eriline õlide kompositsioon mandariinist. musakaatpähklist, laimist, Itaalia sidrunist toniseerivad nahka värskuse ja  uue energialaenguga.

Nautige seda, kui tunnete väsimust või kui soovite tunda end noorusliku ja reipana.

Lõõgastav lavendlisoolavann 18 €

Tegu on Atlandi Ookeanist pärineva väga puhta meresoolaga, osakeste suurus 1-2 mm. Toodetud kasutades päikese-tuule kuivatusmeetodit. See on tavapärane meetod nn. meresoola tootmiseks. Soolane ookeani vesi kogutakse madalatesse reservuaaridesse, kus päikese ja tuule koosmõjul soolakristallid moodustuvad pinnale. Hiljem need kooritakse. Kirjaldatu on soolatootmises kõige aeganõudvam protsess. Teised soolatootmise meetodid on kaevandamine ja vaakum-meetod. Esimene annab jämesoola, teine peensoola. Kuid põhimõtteliselt on kõik soolad, olenemata tootmisviisist, merelise päritoluga. Ehk siis mingil ajahetkel on soolane merevesi kuhugi kogunenud ja siis aja jooksul kivistunud.

Meresoolavann - Sea Crystals - uus algus 18 €

Väsimus, närvipinge, unetus, lihase- ja liigesevalud… On aeg võtta meresoolavanni.
Mikroelementide ja mineraalainete poolest rikas ning aromaatsete taimede ja vetikatega rikastatud meresoolavann mõjub hästi närvisüsteemile ning ergutab ka ainevahetust. Vann väljutab toksiine andes Sulle uuestisündinu tunde pikaks ajaks.

Sensuaalne piimavann 22 €

Luksuslik piimavahune vann kannab teid tunnetuse maailma, hellitades teie nahka  enneolematult õrnalt.  Vann muutub lumivalgeks  järveks, täites  teie meeled vaikuse ja rahuloluga.

Vitamiinid, aminohapped ja mineraalide koosmõju piimaproteiinide ning merelise kollageeniga täidavad naha niikuse ja toitainetega. Tõelises piimavahus keha, vaimu ja hinge harmoonia kingib erakordse lõõgastuse

Õrn kaneeliaroom lisab vannihetkele  sensuaalsust…..

Peetrimõisa jumalik veini vann 25 €

  • Punase veini vann (Peetrimõisa jumalik veini vann)

Igavese nooruse saladus…

Delikaatsed viinamarjade aroomid.. veetlevad värvid vannis.. Ideaalne vananemisvastane Spa vannihooldus, mis vabastab stressist, neutraliseerib vabade radikaalide kahjustavat mõju, toniseerib ja niisutab nahka, jättes naha elastseks, täis elujõudu ja sära.

Päevaspaa paketid


Hinnad alates 21 €

Thalassopakett VABASTA VAIM

Thalassoteraapia pakett koosneb
(aurusaun, soolakoorimine, mudamähised/ 2 tundi)
värvus- ja muusikateraapiaga massaažikamber 15 min
soolakamber 30 min

Hind: 43 € ühele; 60 € kahele

Infrapuna saunapakett UUS ALGUS

Pakett infrapunasaunaga koosneb:

infrapunasaun 1 tund
värvus- ja muusikateraapiaga massaazitool 15 min
soolakamber 30 min

Hind: 21 € ühele; 37 € kahele

Soomesauna pakett LÕDVESTUS

Paketti kuulub:

Soome saun massaažibasseiniga 1,5 tundi
meresoolavann 20 min
värvus- ja muusikateraapiaga massaažitool 15 min
soolakamber 30 min

Hind: 40 € ühele; 55 € kahele

Keha hoolitsus mähised


Hinnad 45 €

Deluxe Punase Veini hoolitsus

Igavene noorus …. Jumalate saavutamatu saladus….

Priviligeeritud ja ainulaadne vorm võitluses stressiga. Viimane sõna kosmeetilistes protseduurides. Vein + ilu = veiniteraapia. Punased viinamarjad omavad võimsat vabade radikaalide vastast toimet tänu nende seemnetes ja viljalihas sisalduvale polüfenoolile, mis kosmeetilistes toodetes kehamähiste kujul muutuvad tõeliseks ravimiks vananemise vastu.

Mikroniseeritud puuder punaste viinamarjade tõmmisest, veinist ja õlidest kombinatsioonis veega moodustab meeldivalt atraktiivse roosakalt kreemja mähise, mis õrnalt hellitab teie keha. Veiniteraapia aitab säilitada naha nooruslikkuse ja elastsuse, lisades sära, tugevust ja toonust ning pidurdades enneaegseid vananemisprotsesse ja aitab vabastada stressist.

Eesmärgiks säilitada naha nooruslikkus, elastsus ning toime vabade radikaalide vastu. Pinguldab ja modelleerib keha, pidurdabnaha enneaegse vananemise ilminguid, vabastab stressist. Sobib pärast kaalukaotust või sünnitust keha trimmimiseks.

Soolakamber


Hind 3 € inimene (kuni 6 aastased k.a. lapsed tasuta)

Loe lisaks

Juba sajandeid tagasi märgati, et endised soolakaevandused ja karstikoopad mõjusid kopsuhaigetele tervistavalt. Esimene uurimus soolatolmu efektist tehti aga 19. sajandil Poolas, kus leiti, et soolakaevandustes töötanud inimesed ei haigestunud kopsuhaigustesse. Mujal maailmas on soola- ehk halokambreid ravi eesmärgil kasutatud 1980. aastate keskpaigast, Eestisse jõudsid need kuus aastat tagasi sanatooriumidesse.

Soolakamber on ruum, mille seinad, lagi ja põrand on kaetud soolaga. Seina sees olev toru ühendab soolakambrit generaatoriga, mis asub teisel pool seina. Soolageneraatorisse pannakse jämedat soola, mille generaator peeneks jahvatab ja iga teatud aja tagant ventilaatori abil kambrisse pihustab.

Soolakambril on kolm peamist toimet – raviv, immuunsüsteemi tugevdav ja stressi leevendav. Paljud arstid eelistavad soolaravi e. haloteraapiat antibiootikumidega ravimisele ja soovitavad ravikuure sagedaste külmetushaiguste profülaktikaks.

Soola toime

Sool desinfitseerib ja hävitab mikroobe, mistõttu põletikulised protsessid organismis taanduvad. Meie organismides oleva ripsepiteedi kaitse- ja töövõime paraneb. Suureneb valgete vereliblede aktiivsus mikroobide hävimisel. Tasakaalustab närvisüsteemi soola aerosoolis sisalduvate negatiivsete ioonide tõttu.

Milliste haigustega soolakambrisse tulla:
sagedased viirusinfektsioonid nohu, köha
astma
krooniline neelu-, mandli-, põsekoobaste põletik
äge või krooniline bronhiit
sagedased kõrvapõletikud
allergeenidest põhjustatud nahaprobleemid
allergiline nohu
naha ekseem, atoopiline dermatiit
psoriaas
närvisüsteemi ebastabiilsus, stress, ärevushäired
unetus
liigestepõletikud

Soolaravi pole soovitav:
ägedalt kulgevate infektsioonide puhul, millega kaasneb palavik
inimestele kellel on olnud pahaloomulisi kasvajaid
inimestele, kes on põdenud kopsutuberkuloosi
raske südamepuudulikkuse ja kõrgvererõhutõve korral

Värvus- ja muusikateraapiaga massaažikamber


Hind 8 €/ 15 min.

Loe lisaks

Värvus- ja muusikateraapiaga massaazikamber.

Ainulaadne lõdvestus- ja massaažitool on nö.tehnoloogiline ime, mis lühikese aja jooksul (15 min) võimaldab intensiivset ja tõhusat massaaži, mis annab klassikalisele massaažile omase tundeelamuse ning efekti.
Massaaž stimuleerib energeetiliste punktide piirkondi kogu kehal aidates tasakaalustada kõikide organite funktsioone ja saavutada keha energia harmoonilisuse.

Seadistatud on 3 erinevat programmi: üldmassaaž, massaaž kaelale ning massaaž selja alaosale.
Seadme sees liiguvad masseerivad rullid liikudes ühelt küljelt teisele, üles ja alla; jälgides täpselt inimese anatoomiat, sest masin seadistub inimese pikkuse järgi.
Massaažitooli S- kuju võimaldab saada maksimaalse massaažiefekti.

Muusikateraapia soodustab psühho- füüsilist tasakaalu. Muusika soodustab tasakaalu füsioloogilisel, emotsionaalsel ja vaimsel tasandil ning lõdvestab keha. Klient tunneb harmooniat massaaži ja muusika vahel, mille tulemusena suureneb lõdvestumine.

Kromoteraapia ehk valguse teraapiat kasutatakse füüsilise ja psüühilise tasakaalu taastamiseks esteetiliste ja terapeutiliste protseduuride ajal. Värvidest kasutame punast, kollast, sinist ja rohelist. Iga värvikombinatsioon mõjutab organismi erinevalt:

punane – “suursugune energeetik”, tugev ja stimuleeriv, annab energia impulssi ja mõjub positiivselt. Punane on soe toon.
kollane – aktiviseerib organismi ja vaimu, andes selgust ideedele. See on soe toon.
sinine – lõdvestav ja rahustav. Kasutatakse lõdvestavates ja rahustavates protseduurides. Sinine on külm toon.
roheline – sinise ja kollase summa. Tugev pidurdav efekt hingelise stressi ajal. Roheline on külm toon.

Solaarium


Solaarium 0,4 €/ min

Küsi toote kohta infot 434 3000 või kirjuta meile info@peetrimoisavilla.ee