Emadepäeva eripakkumine! Deluxe Punase Veini hoolitsus

Apr28

Deluxe Punase Veini hoolitsus.

Igavene noorus …. Jumalate saavutamatu saladus…. Priviligeeritud ja ainulaadne vorm võitluses stressiga.

Viimane sõna kosmeetilistes protseduurides. Vein + ilu = veiniteraapia. Punased viinamarjad omavad võimsat vabade radikaalide vastast toimet tänu nende seemnetes ja viljalihas sisalduvale polüfenoolile, mis kosmeetilistes toodetes kehamähiste kujul muutuvad tõeliseks ravimiks vananemise vastu. Mikroniseeritud puuder punaste viinamarjade tõmmisest, veinist ja õlidest kombinatsioonis veega moodustab meeldivalt atraktiivse roosakalt kreemja mähise, mis õrnalt hellitab teie keha. Veiniteraapia aitab säilitada naha nooruslikkuse ja elastsuse, lisades sära, tugevust ja toonust ning pidurdades enneaegseid vananemisprotsesse ja aitab vabastada stressist. Eesmärgiks säilitada naha nooruslikkus, elastsus ning toime vabade radikaalide vastu. Pinguldab ja modelleerib keha, pidurdabnaha enneaegse vananemise ilminguid, vabastab stressist. Sobib pärast kaalukaotust või sünnitust keha trimmimiseks.

Hind emadepäavani -30%

Mar29

Toob tervise, tugevdab immuunsüsteemi ning sobib eriti hästi astmahaigetele:


soola toimel muutub röga kergemini väljaköhitavaks, hingeldus väheneb või kaob. Samuti on see kasulik sagedasi ülemiste hingamisteede ning külmetushaiguste all kannatavatele patsientidele.

Peamised toimefaktoriteks on soola aerosool ning õhutemperatuur ja õhuniiskus. Soolakambriravi on universaalne ravimeetod, mis toimib kogu hingamistraktile. Vähenevab ka hingamisteede limaskestaturseid – kinnine nina läheb lahti, nohu väheneb või kaob.

Kui soolakambris käinu hakkab köhima on see märk paranemisest.

Kuna soolaaerosool sisaldab negatiivseid ioone, mõjub ta hästi närvisüsteemile ja vähendab stressi. Ka mitmete nahaprobleemide korral saab soolakambrist kergendust, sest sool hävitab nahal olevaid baktereid.

Soola aerosool stimuleerib hingamisteede kaitsemehhanisme, on puhastava, rögalahtistava ja põletikuvastase toimega

Continue reading

Mar29

SPA Hotell Peetrimõisa Villa kinkekaardi saajal on ise võimalus otsustada, millise elamuse ta soovib osta. Kinkekaardi väärtusest kallima elamuse valimisel maksab vahe kinni kingisaaja.


Peetrimõisa Villa SPA  Kinkekaart  toode, mis võimaldab teha oma lähedastele, sõpradele või kolleegidele meeldiv kingitus.

Soovi korral saadame Teile kinkekaardi tähitud postiga (postikulud 2,5 € lisanduvad arvele). Continue reading

Mar27

Pakett “Sinu Armsamale” on meeleline ja sensuaalne ning pakub rohket kehalist naudingut.


Paketi hinnas sisaldub:

 

  • majutus kahele hubases standardtoas koos hommikusöögiga;
  • toas pehmed hommikumantlid nii daamile kui härrale;
  • poolteist tundi soome sauna sooja mullivanniga vaid Teie kahe päralt, sauna lisatavad aroomiõlid loovad romantilise atmosfääri;

Continue reading